Náš tým

Spolek disponuje kvalitní trenérskou a instruktorskou základnou zahrnující mj. certifikované trenéry v oblasti plavání a kolečkového bruslení s více než desetiletými trenérskými zkušenostmi a rovněž zkušené pedagogy s dlouholetou praxí v oblasti mimoškolní sportovní a zájmové činnosti.

Členové CORE Teamu

Lenka Vorlová

Léňa přes rok působí jako učitelka anglického jazyka na základní škole. Ve svém volném čase ráda sportuje, především běhá a bruslí na inlinech. Tato záliba ji před pěti lety přivedla k příměstským táborům, kde začínala jako zdravotník, následně se stala instruktorem a poslední tři roky vedla sportovní spolek a organizovala desítky příměstských táborů.

Ve spolku má na starosti především hladký průběh příměstských táborů i dalších volnočasových a sportovních aktivit a péči o lidské zdroje.

email: lenka@sportingo.cz
mobil: 606 885 436

email: jarda.jezek.svatek@seznam.cz
mobil: 775 351 434

Jaroslav Svatek

Jarda neboli „Jéža“ je instruktor skupinového a individuálního plavání pro děti předškolního a školního věku a pro dospělé s letitou praxí. Kromě osvědčení trenéra plavání lll.třídy je držitelem osvědčení rozhodčí lll.třídy plavání a také masérem pro sportovní a relaxační masáž.

Přes rok se kromě plavání věnuje práci školníka na Speciální škole Pod Parkem, naší základně příměstských táborů.

Ve spolku je, coby náš nejzkušenější trenér, garantem kvality instruktorské a trenérské základny. Vedle přímé trenérské činnosti v oddílech plavání přes léto hravě zastane i roli zdravotníka na příměstských táborech.

Tomáš Krejčí

Tom rád a pravidelně běhá (někdy se psem), bruslí (vždycky bez psa) a posiluje. Je certifikovaným trenérem kolečkového bruslení.

Profesně má za sebou mnohaleté zkušenosti s projektovým řízením a různými manažerskými a poradenskými aktivitami. Vedle toho se věnuje také výživovému poradenství, vývoji a výrobě doplňků stravy pro sportovce a na nízkosacharidové diety.

Ve spolku je předsedou a má na starosti „aby to uvnitř i navenek šlapalo všechno dohromady a byly na to peníze“.

email: tomas@sportingo.cz
mobil: 602 942 728

instruktoři příměstských táborů

Honza Novák

Ahoj, já jsem Honza. Studuji na gymnáziu v Ústí nad Labem. Rád jezdím na bruslích a chodím na procházky s pejskem. Přes rok jsem ve spolku Sportingo trenérem bruslení a pomáhám s IT správou a podílím se na vzniku příměstských letních táborů. V létě mě na táboře uvidíte jako instruktora.

Kryštof Karas

Ahoj, jmenuji se Kryštof a studuji střední školu ESOZ v Chomutově, obor Strojník požární techniky. V současné době aktivně hraji florbal. Dříve jsem dělal i házenou a atletiku. Pohyb je můj život, proto jsou mi blízké téměř všechny sporty. Jestli si budete chtít naplno užít letní prázdniny, přihlaste se na příměstský tábor Sportingo, kde se potkáme. Těším se na vás, Kryštof.

Hanka Kormaníková

Ahoj, jmenuji se Hanka a pracuji jako asistentka pedagoga na základní škole. Mezi moje záliby patří výlety s rodinou, čtení, sportování a především péče o mého vnoučka. V létě se na vás těším jako zdravotník, poznáte mě podle toho, že jsem hodně upovídaná.

Kristýna Procházková

Ahoj, jmenuji se Kristýna, pracuji jako fyzioterapeut na protetickém oddělení, ale momentálně jsem na mateřské dovolené. Mám ráda pohyb a jídlo, což je vážně skvělá kombinace 🙂 Z mých nejoblíbenějších sportů bych vyzdvihla turistiku, spojenou s poznáváním nových míst, běh, brusle a cvičení zaměřené na střed těla a rovnováhu, což je trošku má pracovní deformace. 🙂 Na táborech mě uvidíte zatím spíše jen jako pomocnou ruku někoho z pořadatelů / instruktorů.

Šárka Matějovská

Ahoj, jmenuji se Šárka, momentálně studuji na Pedagogické fakultě. Ráda bruslím a tancuji. Věnuji se také divadlu. Na táboře mě uvidíte jako instruktora.

Hanka Coubalová

 

Jmenuji se Hanka. Jsem energická, veselá, nadšená, kreativní, neobvyklá a trochu střelená učitelka němčiny. 

Mou největší radostí je bruslení na quadech (to jsou ty retro dvouřadé brusle) a inlinech. Vedle toho se ráda pravidelně hýbu – tančím a cvičím, střílím z luku, kreslím, šiju a peču. Naplňuje mě předávat, co umím, pomáhat lidem zlepšovat se a objevovat jejich vlohy. Sdílím ráda své nadšení pro věc, ať ve škole nebo na kroužku bruslení, a těší mě, když to lidi baví.

Sportingo nabízí přátelské prostředí, kde mohu dělat, co mi přináší radost a přispívat tak k rozvoji quad-bruslení na Ústecku.

Barča Vágnerová

Ahoj,

já jsem Barča. Pracuji ve škole, ráda chodím na túry do přírody, plavu, čtu a miluju angličtinu. V létě mě na táborech uvidíte jako zdravotnici 🙂

Ondra Polák

Zdravím, jmenuji se Ondra a jsem student gymnázia v Ústí nad Labem. Sportu se věnuji celý svůj život a chci k tomu vést i další mladé lidi. V létě mě na táboře uvidíte jako instruktora.

Dominik Síbr

První Dominik svého rodu. V minulosti jsem prošel několika sporty, avšak mé srdce si získal florbal. V průběhu své kariéry hráče jsem působil v Litvínově, jako trenér jsem prošel několika kluby. Mimo to se v současné době věnuji studiu. Mezi mé koníčky patři fotografie, mostecká házená, komentování motoristického sportu. Na tomto táboře se se mnou budete setkávat na pozici instruktora.

Lucka Ftáčková

 

Během roku se plně věnuji studiu lékařské fakulty s vizí stát se dětskou lékařkou. O prázdninách relaxuji na táborech, či jiných, převážně dětských akcích. Dříve jsem působila v litoměřickém basketbalovém týmu, ale mám blízko i k mnoha dalším sportovním aktivitám. Budu se na vás těšit, instruktorka Lůca.